Forum Gry Blood & Betrayal

Forum Gry Blood & Betrayal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-22 19:49:06

Muczacza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 1
Punktów :   

Propozycje By Muczacza

Witam.To mój pierwszy post na forum i chciałbym wam przedstawić moje propozycję a mianowicie:
1.Wojny klanów.
2.Bardziej rozbudowane Klany.
3.Jak klika się na jakiegoś gracza aby pokazywało ilość wygranych i przegranych walk oraz ile kto zdobył złota poprzez walki na inną rasę.
4.I proponuje aby admin poumieszczał tą gierkę na różnych stronach z grami przeglądarkowymi oraz aby admin pozachęcał graczy z Bite Fight do zagrania w tą grę ponieważ uważam(bez urazy) że to kopia tej gry ale i tak mi się podoba.Pisze to ze względu na małą ilość graczy, i nawet nie opłaca się zakładać Klanów ponieważ zaledwie 2/3 osoby są w Klanie.
To by było na tyle mam nadzieje że Tom rozpatrzy te propozycje.
Żegnam i Pozdrawiam
.................Muczacza

Offline

 

#2 2010-04-02 15:52:35

tom

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Propozycje By Muczacza

1. Na czy miałyby polegać te wojny?
2.Jakie dodatkowe funkcje?
3.OK
4.W jaki sposób zachęcić graczy bitefight?

Offline

 

#3 2010-05-02 19:55:14

zibi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Propozycje By Muczacza

tom:

Jeśli chodzi o wojny klanów to jest świetny pomysł.
Chodzi o to że jeden klan wypowiada wojne drugiemu...i byłyby ustalone godziny np 19.30 wojna klanów.....
POlegało by to głównie na walce pomiędzy osobami z każdego klanu....każdy gracz mógłby się przyłączyć do strony albo Obrony albo ataku i np od 6 lvl każdy może brać udział w takiej bitwie.......plusy tego??:
1>Każdy by walczył z silniejszymi i równymi sobie dzięki czemu zdobywało by się doświadczenie(exp)
2>każdy gracz zdobywałby złoto obrabione od gracza z którym wygrał
3>ten klan który wygra zgarnia całą pule kasy od klanu przeciwnika...np w skarbcu w klanie mają 2000 złota o oni zgarniają na konto klanu 2000 złota.....
4>Każdy by walczył aż zginie...tzn poniżej -1% życia by miał......wtedy już nie może walczyć...ale też silne osoby mogły by wygrywać po kilka walk poprostu wygrywając z tymi słabszymi....

tom>jak dla mnie gra jest 4/6 w ocenie ale po to te klany są aby można było walczyć między nimi:)
Chyba że jestem ślepy i nie widzę tej funkcji w grze.....


p.s
Jest taka gra Tagoriia na przeglądarke bardzo podobna do tej tylko inna fabuła ale tam też są walki klanów i jest to świetnie zorganizowane,jak coś to można podpatrzeć stamtąd;)
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl www.wsti.pun.pl www.4all.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl