Forum Gry Blood & Betrayal

Forum Gry Blood & Betrayal


#1 2010-05-10 17:36:38

zibi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 17
Punktów :   

Ulepszenie Klanu

Ja chciałem zaproponować adminowi wprowadzenie poprawki do opcji ,,Klanu'',mianowicie:
Dodać dodatkową strone do Klanu gdzie pisało by kto ile wpłacił złota na rzecz klanu bo poprawi to przejrzystość i komunikatywność wg mnie.
Bo jak jest kilka osób w klanie to nie widać kto wpłaca złoto a kto nie i to by bardzo pomogło.
Kolejną rzeczą mogło by być dodanie jakiegoś Budynku Klanu,coś ala kryjówka.Co by było również rozbudowane za złoto a nawet można by dodać za kamyki:)
.......Kryjówka mogła by mieć kilka budynków......np :

1-Skarbiec(jak już powstaną bitwy to można by tam schronić złoto przed zrabowaniem).
2-Schronisko(tu by się załatwiało wszystkie sprawy Klanu,chodzi mi o rozbudowe klanu,podglądanie Władcy klanu kto ile kasy wpłacił na rzecz Klanu czy kamieni itp:)
3-Rzeźnia(Dla wampirów-tu by się mógł każdy wampir zregenerować zdrowie np w ciągu 30 min i tak samo wilkołaki)
Im wyższy lvl kryjówki tym więcej można zyskać przez to ale cena rozbudowy musi być równie wysoka i kosztować by musiała np ileś tam złota + ewentualne kamienie(bez przesady z ilością kamieni)

I brakuje mi opcji w Klanie,,Wypłać pieniądze''
Jak już by powstały te bitwy klanów to za wygraną bitwe zgarniało by się pewną pulę pieniędzy która była by podzielona na pozostałych członków Klanu.
To chyba tyle jeśli chodzi o Klan.

Brakuje tych bitw Klanu,bo gra robi się monotonna.....a bitwy Klanów wprowadziło by ożywienie wśród graczy:)I myślę że przyciągneło by to innych graczy:)
pozdrawiam i czekam na odpowiedź od Admina:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4all.pun.pl www.wsti.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.przemiarki.pun.pl